nspua.com.ua
0
0,0 zł
 x 

Koszyk jest pusty
Гель-антисептик «Серебряный Щит»

Pasta do zębów - Sunshine Brite 10+1

Dostępność w magazynie: W magazynie

unshine BritePasta do zębówPasta do zębów od Nature’s Sunshine dzięki starannie dobranym składnikom kompleksowo zadba o zdrowie Twojej jamy ustnej.
285,0 zł
473,0 zł
(40% Rabat)

Oszczędzasz

188,0 zł

Ilość

Zestaw zawiera 11 opakowań produktu. 
Płacisz tylko za 10 opakowań.

Sunshine Brite

Pasta do zębów


Pasta do zębów od Nature’s Sunshine dzięki starannie dobranym składnikom kompleksowo zadba o zdrowie Twojej jamy ustnej. W składzie Sunshine Brite znajdziesz doskonale Ci znane składniki powszechnie stosowane w produkcji past do zębów, takie jak mentol, który doskonale odświeża jamę ustną, węglan wapniowy polerujący zęby, wodorowęglan sodowy, który neutralizuje kwasy bakteryjne, czy dwutlenek krzemu, który doskonale radzi sobie przebarwieniami nie uszkadzając szkliwa.

To jednak składniki pochodzenia roślinnego czynią Sunshine Brite wyjątkowym produktem.

Balsamowiec mirra i wyciąg z owocu czarnego bzu - pomagają zapobiegać powstawaniu stanów zapalnych w jamie ustnej.

Wyciąg z zielonej herbaty - pomaga zapobiegać paradontozie, ma właściwości przeciwpróchnicze oraz przeciwdziała powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Gorzknik kanadyjski - pomaga w zapobieganiu zapaleniu dziąseł. 

Zanim dokładnie umyjesz zęby, trzymaj wstępnie rozprowadzoną pastę w jamie ustnej przez 1 minutę. Zaleca się myć zęby nie rzadziej niż 2 razy dziennie.
100 g
Pasta do zębów SUBSHINE BRITE nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, sztucznych barwników, substancji zapachowych i gruboziarnistych substancji ściernych. Pasta pomaga w usunięciu kamienia nazębnego.

Napisz recenzję

Security code
Zaktualizować

Яндекс.Метрика Print Friendly and PDF