nspua.com.ua
0
0,0 zł
 x 

Koszyk jest pusty
SunshineConcentrateAll-PurposeCleaner (Универсальный моющий и чистящий концентрат)

Uniwersalny Koncentrat

Dostępność w magazynie: W magazynie

● Doskonale czyści
● Ma wszechstronne zastosowania
● Ulega biodegradacji
65,0 zł
92,0 zł
(29% Rabat)

Oszczędzasz

27,0 zł

Ilość

Uniwersalny Koncentrat NSP (947 ml)

Wszechstronny i bezpieczny środek czyszczący, 
nadający się do każdego rodzaju brudu oraz zanieczyszczeń.


Uniwersalny Koncentrat NSP działa efektywnie i jest nieszkodliwy dla ludzi i środowiska – ulega biodegradacji.

 

Koncentrat NSP to produkt, kórego użyjesz przy okazji każdej czynności związanej ze sprzątaniem. Znajduje zastosowanie w gospodarstwie domowym, higienie osobistej, czyszczeniu samochodu i wielu innych. Jest w 100% organiczny, biodegradowalny, nietoksyczny, niedrażniący, niemagnetyczny i nielotny. Nie zawiera zanieczyszczeń takich jak: borany, fosforany, czy azotany. Jest absolutnie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin.
Jego biodegradowalne składniki łatwo się rozkładają.

Jest bezpieczny i bardzo ekonomiczny. 1 l. "Koncentratu NSP" to ekwiwalent 100 l. płynu do mycia bardzo brudnych naczyń. Naszej rodzinie wystarcza tego koncentratu na 6-8 miesięcy użytkowania.

Zastosowanie uniwersalnego środka myjącego: w kuchni i innych domowych pomieszczeniach, można być stosowany  do mycia urządzeń elektrycznych,lodówek, umywalek, powierzchni drewnianych, porcelany, naczyń,garnków i patelni, srebra, miedzi i mosiądzu. Może być również stosowany w zmywarkach. Przy pomocy naszego koncentratu NSP można łatwo  wyczyść kuchnię, blaszkę i patelnię,  pozbyć się zapachu z termosu i plastikowego pojemnika oraz umyć owoce i warzywa. Jeden środek - a tak wiele zastosowań! 

Podczas prania użyj skoncentrowanego środka do prania zasadniczego lub do zamaczania, usuwania plam lub silnych zabrudzeń na kołnierzykach czy mankietach koszul. Podczas prania ręcznego można wykorzystać go do prania jedwabiu, wełny i innych delikatnych tkanin w letniej lub zimnej wodzie.

Koncentrat NSP może być również  stosowany do czyszczenia narzędzi, filtrów powietrza, kaloryferów, betonowych podjazdów do domu lub garażu, samochodów i łodzi w środku i na zewnątrz.

Uniwersalny środek myjący zapobiega odkładaniu się kamienia w żelazkach i nawilżaczach, myje rośliny domowe, akwaria, maty gumowe, glazurę, tapety, pojemniki na śmieci, dywany, meble a także eliminuje gromadzenie się kurzu na woskowanych podłogach, które dzięki naszemu środkowi zachowują  one połysk.

Podczas kąpieli, koncentrat może być używany do tworzenia piany, która nie pozostawia żadnych śladów  na wannie .

Sposób użycia środka myjącego: Produkt ten jest bardzo skoncentrowany. Używać go można w małej ilości, zgodnie z instrukcją.

Sprzęt gospodarstwa domowego, powierzchnie  w kuchni i łazience, ściany itp. : 1 łyżka stołowa na 1 l. ciepłej wody

Naczynia, miski, szklanki, sztućce itp.: 2 łyżki na miskę średniej wielkości gorącej wody4 l. 

Garnki i patelnie: 2 łyżki na 4 l. gorącej wody

Podłogi: 2 łyżki na 4 l. gorącej wody.Dokładnie spłukać podłogę przed nałożeniem wosku.

Okna: 4-8 kropli na litr wody

Lustra, szyby okienne:1 łyżka na 4 litry wody rozpylić lub nanieść na gąbkę, spłukać i wytrzeć do sucha.

Usuwanie plam: /na tkaninach nieblaknących/   przed praniem skropić nierozcieńczonym koncentratem  plamy po tuszu z długopisu, po czekoladzie,szmince, paście do butów lub tłuszczu. 

Płytki ceramiczne i plastikowe: 2 łyżki na 4 litry wody. Nanieść gąbką lub rozpylić. Nadaje się do drewnianych podłóg i przedmiotów z drewna.

Szampon i żel do mycia:Wlać kilka kropel koncentratu na dłoń,rozetrze i nanieść na ciało lub włosy, dobrze spłukać. Do kąpieli dodać 2 łyżki na wannę pełną wody.

Owoce i warzywa: pół łyżeczki na niewielką miskę letniej wody. Owoce i warzywa dobrze przemyć, aby zmyć konserwanty, wosk i pestycydy.

Pranie ręczne:1 łyżeczka na litr letniej wody. Nadaje się do prania jedwabiu, wełny i innych delikatnych tkanin. Dobrze wycisnąć i wypłukać.

Wzmocnienie prania: dodać ćwierć szklanki do prania w celu wzmocnienia właściwości piorących użytego środka piorącego.

 

Koncentrat NSP - doskonała bezpieczna alternatywa dla syntetycznych środków piorących.  

 

 

Napisz recenzję

Security code
Zaktualizować

Яндекс.Метрика Print Friendly and PDF